Sprzątaczka INW51/1451/18

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.04.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Sprzątaczka biurowa
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
      Pracodawca: CW EMIR ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: BARSKA 10, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marcin Lewandowski
      Numer telefonu: 609-731-895
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      StPr/18/1599
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      StPr/18/1602
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Praca jako kierownik budowy/robót na inwestycjach deweloperskich. Miejsce pracy Bydgoszcz.
      StPr/18/1609
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      przygotowywanie i sprzedaż kebabów
      StPr/18/1612
      wynagrodzenie od od 525 PLN

      StPr/18/1588

      obsługa żurawia
      StPr/18/1569
      wynagrodzenie od 2 500 - 4 500 PLN

      StPr/18/1570
      wynagrodzenie od 2 775 - 4 500 PLN

      StPr/18/1571
      wynagrodzenie od 2 775 - 4 000 PLN

      składanie i montaż systemów żaluzjowo-roletowych; cięcie, szycie, zgrzewanie tkanin materiałowych; obsługa urządzeń/automatów do produkcji systemów żaluzjowo -roletowych
      StPr/18/1572

      StPr/18/1573