Operator wtryskarek-prace fizyczne R48/2031-854/19

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace fizyczne lub obsługa urządzeń mechanicznych-wtryskarek, miejsce pracy: Włocławek, ul. Gołębia 5 lub Bogucin 141C
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 12.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
    • średnie zawodowe
      • Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: nie jest wymagane doświadczenie, miejsce pracy: Włocławek, ul. Gołębia 5 lub Bogucin 141C
        Pracodawca: ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY ROLMET WOJCIECH CIECHURSKI
        Adres: Gołębia 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Barbara Matusiak
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: poniedziałek, środa, piątek, Godziny : 07.00-15.00
        montaż instalacji elektrycznych
        StPr/19/2121
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        pomoc przy montaż instalacji elektrycznych
        StPr/19/2122

        obsługa suwnicy, praca na terenie Polski oraz Niemiec
        StPr/19/2127

        obsługa maszyn zbrojarskich, praca na terenie Polski oraz Niemiec
        StPr/19/2128

        praca na stanowisku spawacza, praca na terenie Polski oraz Niemiec
        StPr/19/2129

        praca przy przewijaniu i remontach silników elektrycznych, na wysokości powyżej 3 metrów, przy urządzeniach elektrycznych i na instalacjach, praca w hałasie
        StPr/19/2136
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        - Serwisowanie urządzeń wentylacji i klimatyzacji na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych. - Samodzielne diagnozowanie usterek i awarii urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, o
        StPr/19/2139

        Wydawanie posiłków oraz ich serwowanie. Obsługa gości restauracji, również zagranicznych.
        StPr/19/2141

        dostawa mrożonek
        StPr/19/2142
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        praca w hurtowni mrożonek
        StPr/19/2143