Elektryk / konserwator R43/2354-964/19

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 3, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: udział w przeglądach prewencyjnych, uzupełnianie dokumentacji po przeprowadzonych przeglądach i remontach w budynkach "CH WZORCOWNIA"
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 16.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne
      Zawód:
      • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie ZSZ techniczne, mile widziane elektryczne, możliwość przyuczenia, II zmiany (również w dni wolne) w godz.: 07.00-15.00, 13.00-21.00
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: BAKABI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Jana Kilińskiego 3, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomors
        Osoba do kontaktu: Jerzy Lewandowski
        Numer telefonu: 500-486-260
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny
        kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjestwa
        StPr/19/2714
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        praca na hali sprzedaży, obsługa kasy, obsługa klientów, wykładanie towaru, praca na stoisku mięsnym
        StPr/19/2715
        wynagrodzenie od od 2 350 PLN

        nauczanie w szkole podstawowej
        StPr/19/2713
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        opieka i praca z dziećmi
        StPr/19/2720
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        StPr/19/2703
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        świadczenie usług medycznych w zakresie masażu
        StPr/19/2705

        sprzątanie pomieszczeń biurowych i sal lekcyjnych
        StPr/19/2707
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        nauka w dziennej szkole ponadpodstawowej dla młodzieży
        StPr/19/2708
        wynagrodzenie od od 600 PLN

        szpachlowanie, malowanie, docieplanie, montaż okien
        StPr/19/2710

        przeprowadzanie badań międzyoperacyjnych podczas produkcji żywic; przeprowadzanie końcowych badań laboratoryjnych dla gotowych wyrobów; obsługa aparatów laboratoryjnych; prowadzenie dokumentacji techn
        StPr/19/2686
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN