Maszynista chłodniczy R127/2522-348/19

Miejsce pracy: WYSOKA 14, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem procesu produkcji oraz utrzymywanie stałych temperatur na komorach chłodniczych przy magazynowaniu wyrobów gotowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 31.07.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Maszynista chłodni
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: uprawnienia energetyczne; aktualne badania sanitarno-epidemiologiczna; samodzielność i dobra organizacja pracy własnej; III zmiany od godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00, również w dni wolne
        Pracodawca: RUN-CHŁODNIA WE WŁOCŁAWKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: WYSOKA 14, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Mariola Majewska
        Numer telefonu: 54 412-39-36
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: dni robocze, Godziny : 8:00-16:00
        piaskowanie konstrukcji stalowych, praca w delegacji - teren kraju
        StPr/19/2563
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        sortowanie i pakowanie owoców i warzyw
        StPr/19/2559
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        wiązanie stali zbrojarskich, przygotowywanie i montaż form szalunkowych, wkładanie formy zbrojenia i montowanie wbudowanych elementów, zabetonowanie i obróbka betonu, kosmetyka wykonywanych elementów,
        StPr/19/1830
        wynagrodzenie od 7 080 - 12 821 PLN

        terminowa realizacja budowy, zgodnie z harmonogramem, bezposredni nadzór nad realizacją robót, nadzór, koordynacja i motywacja pracowników i podwykonawców, bieżące raportowanie z postępu i jakości pro
        StPr/19/1831
        wynagrodzenie od 11 386 - 17 126 PLN

        StPr/19/2464
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/2499

        szycie odzieży lekkej
        StPr/19/2527

        wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem procesu produkcji oraz utrzymywanie stałych temperatur na komorach chłodniczych przy magazynowaniu wyrobów gotowych
        StPr/19/2530
        wynagrodzenie od 2 250 - 4 500 PLN

        szycie odzieży lekkiej
        StPr/19/2531

        praca na stanowisku pielęgniarki w żłobku
        StPr/19/2532
        wynagrodzenie od od 17,5 PLN