Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa R68/2697-427/19

Miejsce pracy: OGNIOWA 7A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauka w dziennej szkole ponadpodstawowej dla młodzieży
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.16
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    • Pozostali nauczyciele gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (z wyjątkiem nauczycieli kształcenia zawodowego)
      Uprawnienia:
      • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie, 4 godziny tygodniowo
        Pracodawca: SZKOŁY SOKRATES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: 85-014 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Michalina Grzonkowska
        Numer telefonu: 519-841-470
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 9:00-16:00
        Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - opracowywanie dokumentacji do wypłaty świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego rolników i zadań zleconych, - prowadzenie ewidencji nadpłat, niedopła
        StPr/19/5098
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/3015
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        obsługa maszyn stolarskich przy produkcji okien i drzwi, montaż stolarki
        StPr/19/3021

        StPr/19/3023

        StPr/19/3024

        montaż instalacji elektrycznych
        StPr/19/3025

        Nauczyciel zajęć praktycznych na kwalifikacyjnym kursie zawodowym w zawodzie elektryk Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 przy Zakładzie Karnym we Włocławku, ul. Bartnicka 10.
        StPr/19/3027
        wynagrodzenie od od 1 233 PLN

        Nauczyciel zajęć teoretycznych na kwalifikacyjnym kursie zawodowym w zawodzie elektryk Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 przy Zakładzie Karnym we Włocławku, ul. Bartnicka 10.
        StPr/19/3028
        wynagrodzenie od od 690,48 PLN

        Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.
        StPr/19/3002
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        praca na stanowisku pomocy nauczyciela w przedszkolu
        StPr/19/3005