Sprzątaczka RUE34/2943-568/19

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń po pracach instalacyjnych (budowlanych), mycie okien, podłóg, miejsce wykonywania pracy: teren całej Polski
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    • Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie min. 2 miesiące, staranność, dokładność, miejsce wykonywania pracy: teren całej Polski
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ekoinstalacje - Piotr Słabęcki
      Adres: Radziejowska 8, 87-880 Brześć Kujawski, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomors
      Osoba do kontaktu: Anna Słabęcka
      Numer telefonu: 793-720-664
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 8:00-16:00
      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - opracowywanie dokumentacji do wypłaty świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego rolników i zadań zleconych, - prowadzenie ewidencji nadpłat, niedopła
      StPr/19/5098
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.
      StPr/19/3002
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      praca na stanowisku pomocy nauczyciela w przedszkolu
      StPr/19/3005

      zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z dziećmi, miejsce pracy Kikół - Przedszkole Kujawiaczek
      StPr/19/3008

      Sporządzanie różnego rodzaju potraw i deserów kuchni wietnamskiej oraz porozumiewanie się w tym języku z klientami oraz dostawcami. Kontakt w języku wietnamskim z kucharzami tamtejszej kuchni w celu s
      StPr/19/3009
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      StPr/19/3011
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      serwis sprzętu komputerowego i biurowego
      StPr/19/3012

      terminowa realizacja budowy, zgodnie z harmonogramem, bezposredni nadzór nad realizacją robót, nadzór, koordynacja i motywacja pracowników i podwykonawców, bieżące raportowanie z postępu i jakości pro
      StPr/19/2152
      wynagrodzenie od 11 386 - 17 126 PLN

      wiązanie stali zbrojarskich, przygotowywanie i montaż form szalunkowych, wkładanie formy zbrojenia i montowanie wbudowanych elementów, zabetonowanie i obróbka betonu, kosmetyka wykonywanych elementów,
      StPr/19/2153
      wynagrodzenie od 7 080 - 12 821 PLN

      StPr/19/2978