Elektromonter R38/2954-572/19

Miejsce pracy: TORUŃSKA 222, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca przy przewijaniu i remontach silników elektrycznych, na wysokości powyżej 3 metrów, przy urządzeniach elektrycznych i na instalacjach, praca w hałasie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Zawód:
    • Elektromonter instalacji elektrycznych
      Uprawnienia:
      • UPRAWNIENIA SEP DO 1kV
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe, elektryczne
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie średnie - technikum elektryczne lub zawodowe elektryczne, uprawnienia SEP grupa 1, mile widziane uprawnienia na pomiary elektryczne, umiejętność pracy w zespole, brak ograniczeń pracy w
          Pracodawca: APEX-ELZAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: TORUŃSKA 222, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Katarzyna Kucharska
          Numer telefonu: 695-273-705
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych przez APEX-ELZAR Sp. z o.o. Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - opracowywanie dokumentacji do wypłaty świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego rolników i zadań zleconych, - prowadzenie ewidencji nadpłat, niedopła
          StPr/19/5098
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.
          StPr/19/3002
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          praca na stanowisku pomocy nauczyciela w przedszkolu
          StPr/19/3005

          zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z dziećmi, miejsce pracy Kikół - Przedszkole Kujawiaczek
          StPr/19/3008

          Sporządzanie różnego rodzaju potraw i deserów kuchni wietnamskiej oraz porozumiewanie się w tym języku z klientami oraz dostawcami. Kontakt w języku wietnamskim z kucharzami tamtejszej kuchni w celu s
          StPr/19/3009
          wynagrodzenie od od 3 200 PLN

          StPr/19/3011
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          serwis sprzętu komputerowego i biurowego
          StPr/19/3012

          terminowa realizacja budowy, zgodnie z harmonogramem, bezposredni nadzór nad realizacją robót, nadzór, koordynacja i motywacja pracowników i podwykonawców, bieżące raportowanie z postępu i jakości pro
          StPr/19/2152
          wynagrodzenie od 11 386 - 17 126 PLN

          wiązanie stali zbrojarskich, przygotowywanie i montaż form szalunkowych, wkładanie formy zbrojenia i montowanie wbudowanych elementów, zabetonowanie i obróbka betonu, kosmetyka wykonywanych elementów,
          StPr/19/2153
          wynagrodzenie od 7 080 - 12 821 PLN

          StPr/19/2978