Magazynier R26/3261-697/19

Miejsce pracy: KAPITULNA 41A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: rozładunek towaru, przewóz po sklepie, przygotowywanie zamówień klientów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Zawód:
      • Magazynier
        Uprawnienia:
        • uprawnienia na wózki widłowe
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT, praca w godz.: 6:30-22:30, w dni wolne 7:30-21:00
          Pracodawca: CASTORAMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: KAPITULNA 24 bud. B, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomor
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV wysłać przed spotkaniem w temacie wpisując nazwę stanowiska
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: Spotkanie z kandydatami 28-29.10.2019 r., Godziny : 08:00-14:00
          StPr/19/3324
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          StPr/19/3337

          produkcja metalowych wyrobów gotowych użytku domowego, sanitarnego, biurowego, akcesoriów do odzieży, średnio 50 godzin pracy w tygodniu, również w dni wolne w zależności od zapotrzebowania
          StPr/19/3340
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN

          StPr/19/3339

          StPr/19/3343

          mycie okien z wysięgnika
          StPr/19/3344
          wynagrodzenie od od 15 PLN

          StPr/19/3348

          Roboty budowlane i remontowe.
          StPr/19/3316
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          obsługa maszyny drukarskiej fleksograficznej
          StPr/19/3317
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego
          StPr/19/3320
          wynagrodzenie od od 2 775 PLN