Pracownik biura przepustek R17/3513-826/19

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa systemu kontroli dostępu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 07.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 16 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
    • znajomość pakietu MS Office
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Pracownik biura przepustek
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. średnie, umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office, ruch ciągły, umowa zlecenia 8 lub 12 godzin
        Pracodawca: "ORLEN OCHRONA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Mariusz Woźniak
        Numer telefonu: 785-881-523
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 7.00-15.00
        Praca z osobami niepełnosprawnymi
        StPr/19/1538
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        StPr/19/3564
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami, tworzenie / modyfikowanie karty menu, zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji, dbało
        StPr/19/3572
        wynagrodzenie od od 16 PLN

        przewóz rzeczy na terenie kraju, wyjazdy tygodniowe
        StPr/19/3577
        wynagrodzenie od od 5 200 PLN

        przewóz rzeczy na terenie kraju, codzienne powroty
        StPr/19/3578
        wynagrodzenie od od 4 210 PLN

        praca z dokumentacją budowlaną
        StPr/19/3559
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        wideofilmowanie, montaż materiałów wideo
        StPr/19/3563
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/3565

        StPr/19/3567

        Zapewnia obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń. Praca w Wydziale Rozliczeń Kont Płatników Składek w Inspektoracie ZUS we Włocławku.
        StPr/19/3569
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN