Pracownik ds. sprzedaży na rynek wschodni R18/3516-827/19

Miejsce pracy: PŁOCKA 105, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami, poszukiwanie nowych i przygotowywanie ofert
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 07.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • znajomość pakietu MS Office
        Wymagania pożądane
        Zawód:
        • Technik handlowiec*
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, biegła znajomość w mowie i piśmie języka rosyjskiego, podstawowa znajomość pakietu MS Office
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: ESEN WOJCIECH MICHORZEWSKI
          Adres: PŁOCKA 105, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Anna Grzybowska
          Numer telefonu: 608-244-474
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
          Praca z osobami niepełnosprawnymi
          StPr/19/1538
          wynagrodzenie od od 2 300 PLN

          StPr/19/3564
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami, tworzenie / modyfikowanie karty menu, zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji, dbało
          StPr/19/3572
          wynagrodzenie od od 16 PLN

          przewóz rzeczy na terenie kraju, wyjazdy tygodniowe
          StPr/19/3577
          wynagrodzenie od od 5 200 PLN

          przewóz rzeczy na terenie kraju, codzienne powroty
          StPr/19/3578
          wynagrodzenie od od 4 210 PLN

          praca z dokumentacją budowlaną
          StPr/19/3559
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          wideofilmowanie, montaż materiałów wideo
          StPr/19/3563
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          StPr/19/3565

          StPr/19/3567

          Zapewnia obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń. Praca w Wydziale Rozliczeń Kont Płatników Składek w Inspektoracie ZUS we Włocławku.
          StPr/19/3569
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN