Florysta PI RPO uzp 39/3562/161/19

Miejsce pracy: Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Sprzedawca*
    • Florysta*
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Kapitulna 24, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Renata Musiał
      Numer telefonu: 542340089 w. 56
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      praca w księgowości, prowadzenie ksiąg rachunkowych w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością
      StPr/19/3761
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      opieka nad dziećmi
      StPr/19/3757
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      ochrona mienia
      StPr/19/3758
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      praca w grupie interwencyjnej
      StPr/19/3759

      - obsługa maszyn i urządzeń na instalacji produkcyjnej, - przygotowanie instalacji i urządzeń do planowania prac remontowych, - zgłaszanie usterek i nieprawidłowości przełożonemu.
      StPr/19/3744

      Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.
      StPr/19/3755
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      StPr/19/3745
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      StPr/19/3749

      liczenie asortymentu za pomocą skanera
      34/12/2019
      wynagrodzenie od 16 - 18 PLN

      utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami, poszukiwanie nowych i przygotowywanie ofert
      StPr/19/3739
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN