Koordynator praktycznej nauki zawodu R108/3692-917/19

Miejsce pracy: OGNIOWA 7A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nawiązywanie współpracy z pracodawcami, prowadzenie dokumentacji praktycznej nauki zawodu, współpraca z centrami kształcenia zawodowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE
    • prawo jazdy kat B
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Pozostali specjaliści do spraw zarządzania i organizacji
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B, własny środek transportu
        Pracodawca: SZKOŁY SOKRATES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: 85-014 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Michalina Grzonkowska
        Numer telefonu: 519-841-470
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 9:00-16:00
        Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.
        StPr/19/3755
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Sprzedawca
        StPr/19/1718
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/3745
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        StPr/19/3749

        liczenie asortymentu za pomocą skanera
        34/12/2019
        wynagrodzenie od 16 - 18 PLN

        utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami, poszukiwanie nowych i przygotowywanie ofert
        StPr/19/3739
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        produkcja mebli
        StPr/19/3740
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        przyjmowanie i wykładanie towaru, prace magazynowe
        StPr/19/3741
        wynagrodzenie od od 2 775 PLN

        produkcja pieczywa
        StPr/19/3742

        obsługa klientów na sali sprzedaży oraz stanowiska kasjera, dbanie o ekspozycję produktów na sali sprzedaży, dbanie o dobry wizerunek sklepu i czystość stanowiska pracy
        33/12/2019
        wynagrodzenie od od 1 150 PLN