Młodszy operator procesów produkcyjnych R39/3739-956/19

Miejsce pracy: TORUŃSKA 222, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - obsługa maszyn i urządzeń na instalacji produkcyjnej, - przygotowanie instalacji i urządzeń do planowania prac remontowych, - zgłaszanie usterek i nieprawidłowości przełożonemu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Aparatowy procesów chemicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane średnie: chemiczne, mechaniczne, elektryczne, energetyczne; gotowość podjęcia pracy zmianowej w ruchu ciągłym; umiejętność pracy w zespole; orientac
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ANWIL SPÓŁKA AKCYJNA
      Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=da383b29278e4a139d6abc36d25d4393 lub poprzez stronę
      Preferowane formy kontaktu: inny - Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=da383b29278e4a13
      StPr/20/0206
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      obsługa sprzętu ciężkiego
      StPr/20/0210
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

      prace budowlano- drogowe
      StPr/20/0211
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      świadczenie usług medycznych w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji
      StPr/20/0215
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      StPr/20/0218

      StPr/20/0219

      sprzątanie ulic, mycie klatek schodowych
      StPr/20/0220

      - utrzymanie sprawności sprzętu oraz wyposażenia znajdującego się w budynku, - sprzątanie i odśnieżanie terenu podległego, - dbanie o czystość.
      StPr/20/0205
      wynagrodzenie od od 17,3 PLN

      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - przyjmowanie i kwalifikowanie wpływających do wydziału wniosków i korespondencji, - obsługa interesantów w zakresie ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,
      StPr/20/0359

      StPr/20/0198