Wychowawca-pedagog R40/0059-40/20

Miejsce pracy: Pszczela 20, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi, współpraca z instytucjami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 13.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Uprawnienia:
    • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE
      Wymagania pożądane
      • Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, przygotowanie pedagogiczne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: INTEGRACYJNY DOM DZIECKA IM. PAULINKA
        Adres: Pszczela 20, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Alicja Dąbrowska
        Numer telefonu: 609-811-080
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        StPr/20/0206
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        obsługa sprzętu ciężkiego
        StPr/20/0210
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

        prace budowlano- drogowe
        StPr/20/0211
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        świadczenie usług medycznych w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji
        StPr/20/0215
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        StPr/20/0218

        StPr/20/0219

        sprzątanie ulic, mycie klatek schodowych
        StPr/20/0220

        - utrzymanie sprawności sprzętu oraz wyposażenia znajdującego się w budynku, - sprzątanie i odśnieżanie terenu podległego, - dbanie o czystość.
        StPr/20/0205
        wynagrodzenie od od 17,3 PLN

        Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - przyjmowanie i kwalifikowanie wpływających do wydziału wniosków i korespondencji, - obsługa interesantów w zakresie ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,
        StPr/20/0359

        StPr/20/0198