Elektryk R41/0060-41/20

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych, telefonicznych, telewizji przemysłowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Zawód:
    • Elektryk*
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, elektryczne
        Uprawnienia:
        • uprawnienia SEP do 1 kV
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, mile widziani absolwenci i uprawnienia SEP do 1kV
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE Mirosław Jasiński
          Adres: 87-811 Bogucin, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Mirosław Jasiński
          Numer telefonu: 603-238-579
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon
          - utrzymanie sprawności sprzętu oraz wyposażenia znajdującego się w budynku, - sprzątanie i odśnieżanie terenu podległego, - dbanie o czystość.
          StPr/20/0205
          wynagrodzenie od od 17,3 PLN

          Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - przyjmowanie i kwalifikowanie wpływających do wydziału wniosków i korespondencji, - obsługa interesantów w zakresie ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,
          StPr/20/0359
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          StPr/20/0198
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          StPr/20/0204

          StPr/20/0158

          StPr/20/0190

          StPr/20/0148

          StPr/20/0150

          transport surowców i produktów na produkcji
          StPr/20/0153

          koordynowanie i zarządzanie pracą podległego personelu i hoteli
          StPr/20/0156
          wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN