Laborant R73/0115-73/20

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - pobieranie prób surowców i wyrobów gotowych na potrzeby laboratorium, - obsługa urządzeń pomiarowych, - badanie prób laboratoryjnych na zgodność z wymaganiami, - prowadzenie wymaganej dokumentacji w
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
    Uprawnienia:
    • znajomość pakietu MS Office
    • obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Laborant chemiczny
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie średnie- technik chemik, technik analityk; mile widziane doświadczenie zawodowe w laboratorium chemicznym; umiejętność obsługi komputera (MS Office); umiejętność podejmowania szybkich de
        Pracodawca: D&R DISPERSIONS&RESINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Marzena Opoczyńska
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV na adres: [email protected] Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Pani/Pana
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        StPr/20/0306
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        - naliczanie płac dla pracowników, - odprowadzanieskładek ZUS i podatku dochodowego.
        StPr/20/0445
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        - prowadzenie zajęć grupowych zgodnych z podstawą programową MEN (nauczyciel), - organizowanie dzieciom czasu między zajęciami, - asystowanie dzieciom podczas wyjść poza teren placówki, - wypełnianie
        StPr/20/0432
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Prowadzenie zajęć, zajęć logopedycznych, terapii grupowych i indywidualnych.
        StPr/20/0435

        prace spawalnicze
        StPr/20/0433
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        obsługa urządzeń telefonii komórkowej, delegacja - teren kraju
        StPr/20/0434

        praca na wysokości przy serwisie linii telekomunikacyjnych, delegacja - teren kraju
        StPr/20/0436

        - przegląd oraz naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej, - demontaż, montaż, remont zaworów regulacyjnych i innych urządzeń automatyki przemysłowej, - wymiana tras kablowych, - wykonywanie drobnych pr
        StPr/20/0438

        meble na wymiar
        StPr/20/0439
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        praca w fabryce prefabrykatów, produkcja elemntów betonowych
        StPr/20/0440
        wynagrodzenie od 2 700 - 5 000 PLN