Elektryk R77/0119-77/20

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: montaż i serwis myjni samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Zawód:
    • Elektryk*
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B, miejsce wykonywania pracy Włocławek i okolice
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: CW Consulting Ewa Rychter
        Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Piotr Rychter
        Numer telefonu: 730-65-30-30
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: dni robocze
        - prowadzenie zajęć grupowych zgodnych z podstawą programową MEN (nauczyciel), - organizowanie dzieciom czasu między zajęciami, - asystowanie dzieciom podczas wyjść poza teren placówki, - wypełnianie
        StPr/20/0432
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Prowadzenie zajęć, zajęć logopedycznych, terapii grupowych i indywidualnych.
        StPr/20/0435

        prace spawalnicze
        StPr/20/0433
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        obsługa urządzeń telefonii komórkowej, delegacja - teren kraju
        StPr/20/0434

        praca na wysokości przy serwisie linii telekomunikacyjnych, delegacja - teren kraju
        StPr/20/0436

        - przegląd oraz naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej, - demontaż, montaż, remont zaworów regulacyjnych i innych urządzeń automatyki przemysłowej, - wymiana tras kablowych, - wykonywanie drobnych pr
        StPr/20/0438

        meble na wymiar
        StPr/20/0439
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        praca w fabryce prefabrykatów, produkcja elemntów betonowych
        StPr/20/0440
        wynagrodzenie od 2 700 - 5 000 PLN

        - zapewnienie sprawności urządzeń w zakresie elektrycznym i mechanicznym, - usuwanie awari maszyn i urządzeń produkcyjnych, - wykonywanie bieżących napraw, - konserwacja i przeglądy maszyn, - modern
        StPr/20/0441
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        - kompletowanie zleceń od poszczególnych klientów w 2 osobowej grupie, - dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami.
        StPr/20/0442
        wynagrodzenie od od 18 PLN