Asystent projektanta/ Projektant R79/0126-79/20

Miejsce pracy: ŁĘGSKA 51b, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Pomoc w opracowywaniu dokumentacji projektowej, kontakt z klientem, współpraca ze specjalistami różnych branż, koordynacja powierzonych projektów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa programu AutoCAD
  • znajomość pakietu MS Office
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe 4-letnie, budowlane
    • wyższe (w tym licencjat), budowlane
      Zawód:
      • Technik budownictwa* (wymagany staż - lata: 2)
      • Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne (wymagany staż - lata: 2)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. średnie budowlane/ wyższe inżynieria środowiska, doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku, znajomość MS Office i AutoCAD, prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "IZOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: ŁĘGSKA 51b, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Bieniecki
        Numer telefonu: 54 413-70-70
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        StPr/20/0262
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        StPr/20/0404

        pomocnicze prace przy kryciu dachów, praca na wysokości
        StPr/20/0409
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        krycie dachów
        StPr/20/0410

        - kompletowanie zleceń od poszczególnych klientów w 2 osobowej grupie, - dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami.
        StPr/20/0412
        wynagrodzenie od od 18 PLN

        StPr/20/0235

        obsługa gości hotelu Ratuszowy
        StPr/20/0391

        - utrzymanie sprawności sprzętu oraz wyposażenia znajdującego się w budynku, - sprzątanie i odśnieżanie terenu podległego, - dbanie o czystość.
        StPr/20/0392
        wynagrodzenie od od 650 PLN

        sprzedaż artykyłów w markecie Mrówka
        StPr/20/0393

        prace magazynowe w markecie Mrówka
        StPr/20/0394