Piekarz stołowy R85/0135-85/20

Miejsce pracy: LUNEWIL 19, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: produkcja pieczywa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Piekarz* (wymagany staż - lata: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie 2 lata, praca w godz. 21.00-05.00
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA
      Adres: LUNEWIL 19, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marianna Specjalska
      Numer telefonu: 661-926-870
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      StPr/20/0262
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      StPr/20/0404

      pomocnicze prace przy kryciu dachów, praca na wysokości
      StPr/20/0409
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      krycie dachów
      StPr/20/0410

      - kompletowanie zleceń od poszczególnych klientów w 2 osobowej grupie, - dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami.
      StPr/20/0412
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      StPr/20/0235

      obsługa gości hotelu Ratuszowy
      StPr/20/0391

      - utrzymanie sprawności sprzętu oraz wyposażenia znajdującego się w budynku, - sprzątanie i odśnieżanie terenu podległego, - dbanie o czystość.
      StPr/20/0392
      wynagrodzenie od od 650 PLN

      sprzedaż artykyłów w markecie Mrówka
      StPr/20/0393

      prace magazynowe w markecie Mrówka
      StPr/20/0394