Kontroler jakości R97/0162-97/20

Miejsce pracy: BARSKA 10, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: kontrola wyrobów gotowych konfekcji lekkiej damskiej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 22.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    • Kontroler jakości wyrobów przemysłowych (wymagany staż - lata: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie min. 2 lata, umowa zlecenie w godz.: 06.00-14.00
      Pracodawca: "IMPEX-TEXTIL" I.MAKOWSKA, P.MAKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
      Adres: BARSKA 10, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Iwona Makowska
      Numer telefonu: 54 234-00-46
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      1. poszukiwanie i dokonywanie zakupów towarów handlowych w hurtowniach prowadzonych przez przedsiębiorców z Chin 2. poszukiwanie towarów handlowych od producentów chińskich za pomocą internetu (przegl
      StPr/20/0366
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      StPr/20/0257
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      StPr/20/0361

      StPr/20/0362

      StPr/20/0363

      StPr/20/0369

      StPr/20/0370

      StPr/20/0371

      StPr/20/0372

      StPr/20/0373