Strażnik działu ochrony R30/0355-180/20

Miejsce pracy: Bartnicka 10, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 363 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Pozostali funkcjonariusze służby więziennej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: posiadająca obywatelstwo polskie; posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; korzystająca z pełni praw publicznych; dająca rękojmię prawidłowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZAKŁAD KARNY WŁOCŁAWEK
      Adres: Wały Jagiellońskie 4, 85-131 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomo
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: (52) 58-55-342
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kandydat do służby składa następujące dokumenty: 1. podanie o przyjęcie do służby skierowane do Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Bydgoszczy ws
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta
      montaż instalacji fotowoltaicznych
      StPr/20/0459
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      StPr/20/0464
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      naprawa i konserwacja maszyn szwalniczych
      StPr/20/0465

      StPr/20/0466

      StPr/20/0306

      - naliczanie płac dla pracowników, - odprowadzanieskładek ZUS i podatku dochodowego.
      StPr/20/0445
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      - prowadzenie zajęć grupowych zgodnych z podstawą programową MEN (nauczyciel), - organizowanie dzieciom czasu między zajęciami, - asystowanie dzieciom podczas wyjść poza teren placówki, - wypełnianie
      StPr/20/0432
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Prowadzenie zajęć, zajęć logopedycznych, terapii grupowych i indywidualnych.
      StPr/20/0435

      prace spawalnicze
      StPr/20/0433
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      obsługa urządzeń telefonii komórkowej, delegacja - teren kraju
      StPr/20/0434