Ślusarz- spawacz R34/0670-296/20

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych, - demontaż, montaż, remont zaworów regulacyjnych i innych urządzeń automatyki przemysłowej, - wymiana tras kablowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • Spawanie gazowe metodą G311
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, techniczne
        Zawód:
        • Ślusarz*
          • uprawnienia na wózki widłowe
          • Uprawnienia do obsługi suwnic
          • prawo jazdy kat B
            Pozostałe wymagania
            Inne wymagania: wykszt. zasadnicze zawodowe lub średnie - kierunki techniczne; ukończony kurs spawania gazowego (311), umiejętność spawania innymi metodami będzie dodatkowym atutem; umiejętność posługiwania się elekt
            Pracodawca: APEX-ELZAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
            Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
            Osoba do kontaktu: Katarzyna Kucharska
            Numer telefonu: 695-273-705
            E-mail: [email protected]
            Język aplikacji: polski
            Wymagane dokumenty: CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych przez APEX-ELZAR Sp. z o.o. Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i
            przekazania dokumentów:
            Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
            StPr/20/0994
            wynagrodzenie od od 2 600 PLN

            montaż wind
            StPr/20/0988
            wynagrodzenie od od 3 493 PLN

            konserwacja wind
            StPr/20/0989

            Praca przy budowie dróg z kostki brukowej
            StPr/20/0987

            - wykonywanie projektów wielobranżowych dla podmiotów rynku petrochemiczno- rafineryjnego, chemicznego, magazynowania, dystybucji i logistyki paliw oraz produktów naftowych, - inwentaryzowanie terenowe i pomiary obiektów dla potrzeb dokumentacji projektowej, - wykonywanie projektów, - analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej, - pozyskiwanie ofert od podwykonawców, - opracowywanie ofert.
            StPr/20/0991

            StPr/20/0946
            wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

            Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.
            StPr/20/0979

            Zapewnia ewidencję danych identyfikacyjnych i ewidencyjnych na kontach płatników składek oraz naliczanie i wymierzanie dodatkowej opłaty w związku z nieterminowym przekazywaniem składek do Otwartych Funduszy Emerytalnych.
            StPr/20/0980

            naprawa sprzetu AGD
            StPr/20/0983

            bieżące usługi konserwacyjno-remontowe w zakresie automatyki AKPiA, prace serwisowe utrzymania ruchu instalacji i urządzeń, dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac, realizacja zadań związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń, bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń, wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń i instalacji, montaż nowych instalacji oraz urządzeń
            StPr/20/0985
            wynagrodzenie od od 4 694 PLN