Spawacz R70/0951-478/20

Miejsce pracy: FALBANKA 26, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace spawalnicze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Spawacz (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • spawanie metodą MIG
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie 2 lata, aktualne uprawnienia spawalnicze MIG, prawo jazdy kat. B
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TRANS-STAL EUGENIUSZ PIOTR SEROCZYŃSKI
        Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Eugeniusz Seroczyński
        Numer telefonu: 502-471-681
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        StPr/20/0994
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        montaż wind
        StPr/20/0988
        wynagrodzenie od od 3 493 PLN

        konserwacja wind
        StPr/20/0989

        Praca przy budowie dróg z kostki brukowej
        StPr/20/0987

        - wykonywanie projektów wielobranżowych dla podmiotów rynku petrochemiczno- rafineryjnego, chemicznego, magazynowania, dystybucji i logistyki paliw oraz produktów naftowych, - inwentaryzowanie terenowe i pomiary obiektów dla potrzeb dokumentacji projektowej, - wykonywanie projektów, - analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej, - pozyskiwanie ofert od podwykonawców, - opracowywanie ofert.
        StPr/20/0991

        StPr/20/0946
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.
        StPr/20/0979

        Zapewnia ewidencję danych identyfikacyjnych i ewidencyjnych na kontach płatników składek oraz naliczanie i wymierzanie dodatkowej opłaty w związku z nieterminowym przekazywaniem składek do Otwartych Funduszy Emerytalnych.
        StPr/20/0980

        naprawa sprzetu AGD
        StPr/20/0983

        bieżące usługi konserwacyjno-remontowe w zakresie automatyki AKPiA, prace serwisowe utrzymania ruchu instalacji i urządzeń, dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac, realizacja zadań związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń, bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń, wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń i instalacji, montaż nowych instalacji oraz urządzeń
        StPr/20/0985
        wynagrodzenie od od 4 694 PLN