Mechanik R105/1021-514/20

Miejsce pracy: KRZYWA GÓRA 19, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu (PRACOWNIK ZMIANOWY) - wykonywanie patrolu instalacji, urządzeń i aparatów, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków, - wykonywanie napraw, remontów i działań prewencyjnych (dla urządzeń takich jak m.in. pompy, sprężarki, dmuchawy, podajniki obrotowe, armatury, przekładnie, - czyszczenie /sprawdzanie oraz okresowe smarowanie rurociągów, urządzeń i aparatów, - wykonywanie prac zleconych przez nadzór w zakresie utrzymania ruchu i konserwacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 29.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    • Mechanik-monter maszyn i urządzeń* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Uprawnienia:
      • UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe, brak
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykszt. co najmniej zasadnicze zawodowe kierunkowe - mechanik lub pokrewne; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; uprawnienia energetyczne; umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną; zdolności manualne i techniczne; praca w godz.: 07.00-19.00, 19.00-07.00; uprawnienia spawalnicze i doświadczenia w spawaniu rurociągów/aparatów ze stali nierdzewnej będą dodatkowym atutem
          Pracodawca: INDORAMA VENTURES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Aleksandra Rybacka
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV z nazwą stanowiska w temacie e-maila, należy przesyłac na adres: [email protected] Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/indorama-ventures-poland-sp-z-o-o,14152. Administratorem Danych Osobow
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          koordynowanie pracy i prowadzenie rozmów z klientami, miejsce pracy Niemcy
          StPr/20/1427
          wynagrodzenie od od 10 725 PLN

          drobne naprawy w budynkach, dbanie o ład terenów zieleni
          StPr/20/1428
          wynagrodzenie od od 2 700 PLN

          przygotowanie sushi
          StPr/20/1429
          wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

          Składanie systemów żaluzjowo- roletowych. Cięcie, zgrzewanie tkanin. Cięcie profili aluminiowych, drewnianych. Obsługa urządzeń i narzędzi do produkcji przesłon okiennych
          StPr/20/1431
          wynagrodzenie od od 2 720 PLN

          przygotowanie pism, sporządzanie wniosków oraz ofert przetargowych, kontakty z urzędami
          StPr/20/1434
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          praca na budowie
          StPr/20/1435
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          prace zbrojarskie
          StPr/20/1421
          wynagrodzenie od od 17 PLN

          prace pomocnicze- zbrojarskie
          StPr/20/1422

          prace murarskie
          StPr/20/1423

          prace ogólnobudowlane
          StPr/20/1424