Betoniarz R173/1724-860/20

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace budowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 29.07.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    • Betoniarz (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie min. 3 lata, zdolność do pracy na wysokości, miejsce pracy wg zlecenia teren kraju
      Pracodawca: SPECJALISTYCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KOR-BUD JERZY TOMASZEWSKI
      Adres: Jana Pawła II 86, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorski
      Osoba do kontaktu: Jerzy Tomaszewski
      Numer telefonu: 501-406-610
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, przed spotkaniem kontakt telefoniczny
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny
      StPr/20/1817
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, prowadzenie miesięcznych kart pracy
      StPr/20/1820
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      StPr/20/1823

      sprzedaż odzieży damskiej
      StPr/20/1825
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      szpachlowanie, malowanie, docieplanie, montaż okien
      StPr/20/1826

      prace malarskie wykończeniowe
      StPr/20/1803
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

      nauczyciel wpierający
      StPr/20/1804
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 800 PLN

      StPr/20/1677

      Układanie kostki brukowej, praca w delegacji - teren kraju.
      StPr/20/1793
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Całodobowa praca opiekuńczo-wychowawcza z dziećmi i młodzieżą przebywającą w centrum.
      StPr/20/1795