Projektant- specjalista ds. układów zasilania, automatyki napędowej i rozdzielni

Miejsce pracy: Toruńska, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - Przeprowadzanie spotkań techniczno handlowych, - Przygotowywanie ofert z zakresu układów zasilania, automatyki napędowej i rozdzielnic energii, - Projektowanie układów zasilania, automatyki napędowej i rozdzielnic energii, - Kierowanie i nadzór nad realizacją i wdrażaniem układów zasilania, automatyki napędowej i rozdzielnic energii na obiekcie, - Uczestnictwo w szkoleniach oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    Zawód:
    • Inżynier elektryk
      Język:
      • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
        Uprawnienia:
        • prawo jazdy B
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykszt. wyższe techniczne z zakresu elektryki/ elektroenergetyki; znajomość zagadnień układów zasilania, automatyki napędowej AC, DC oraz rozdzielnic energii NN, SN, automatyka SZR, stacje transformatorowe; umiejętność pracy w zespole; operatywność i samodzielność w działaniu; gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski i za granicą; dobra znajomość języka angielskiego; czynne prawo jazdy kat. B
          Pracodawca: ZAKŁAD SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH "ASKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: TORUŃSKA, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Renata Jankowska
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email: [email protected] Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zg
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          StPr/20/1817
          wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

          naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, prowadzenie miesięcznych kart pracy
          StPr/20/1820
          wynagrodzenie od od 1 400 PLN

          StPr/20/1823

          sprzedaż odzieży damskiej
          StPr/20/1825
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          szpachlowanie, malowanie, docieplanie, montaż okien
          StPr/20/1826

          prace malarskie wykończeniowe
          StPr/20/1803
          wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

          nauczyciel wpierający
          StPr/20/1804
          wynagrodzenie od 2 600 - 3 800 PLN

          StPr/20/1677

          Układanie kostki brukowej, praca w delegacji - teren kraju.
          StPr/20/1793
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          Całodobowa praca opiekuńczo-wychowawcza z dziećmi i młodzieżą przebywającą w centrum.
          StPr/20/1795