Zamknij
REKLAMA

Kierowca kat. B, R186/1752-873/20

Nr oferty: StPr/20/1754Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: AL.JANA PAWŁA II 15, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zaopatrzenie firmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
 • podstawowe, brak
  Zawód:
  • Kierowca samochodu osobowego (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
   Pozostałe wymagania
   Inne wymagania: doświadczenie min. 3 lata
   Dane pracodawcy:
   Pracodawca: PEPEBE WŁOCŁAWEK PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE
   Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
   Adres: AL.JANA PAWŁA II 15, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomor
   Osoba do kontaktu: Joanna Markiewicz
   Numer telefonu: 54 235-54-12
   E-mail: [email protected]
   Język aplikacji: polski
   Wymagane dokumenty: CV
   Sposób kontaktu
   przekazania dokumentów:
   Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
   Prowadzenie procesu produkcyjnego. Bieżąca kontrola jakości produkcji. Pakowanie profili. Przygotowanie kontenerów na potrzeby produkcji. Przygotowanie maszyny do produkcji (podłączenie kalibratora,głowicy )
   StPr/20/1850
   data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
   wynagrodzenie od od 19 PLN

   pozyskiwanie nowych klientów z rynku zagranicznego, przygotowywanie ofert, utrzymywanie relacji z obecnymi klientami, realizowanie zamówień
   StPr/20/1857
   data rozpoczęcia pracy od 15.08.2020
   wynagrodzenie od od 3 493 PLN

   rozpatrywanie reklamacji i zwrotów
   StPr/20/1858
   data rozpoczęcia pracy od 15.08.2020
   wynagrodzenie od od 3 000 PLN

   pomoc w pracach budowlanych
   StPr/20/1861
   data rozpoczęcia pracy od 17.08.2020
   wynagrodzenie od od 3 500 PLN

   .
   StPr/20/1848
   data rozpoczęcia pracy od 28.08.2020
   wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

   .
   StPr/20/1849
   data rozpoczęcia pracy od 28.08.2020
   wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

   Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: przyjmowanie i kwalifikowanie wpływających do wydziału wniosków i korespondencji ,obsługa interesantów w zakresie ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,prowadzenie ewidencji okresów podlegania ubezpieczeniu społecznemu i zdrowotnemu,prowadzenie korespondencji i postępowań wyjaśniających związanych z zakresem zadań wykonywanych na stanowisku pracy,przygotowywanie decyzji i zawiadomień z zakresu ubezpieczeńprowadzenie rozliczeń z zakresu ubezpieczenia społecznego i zdrowotnegoprowadzenie postępowań egzekucyjnych z zakresu ubezpieczeńprzygotowywanie i uzgadnianie sprawozdań statystycznych z zakresu ubezpieczeńwspółpraca z jednostkami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, urzędami skarbowymi, urzędami gmin oraz innymi instytucjami w zakresie mającym wpływ na ubezpieczenie społeczne rolników oraz ubezpieczenie zdrowotne. Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów).Budynek, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek dwukondygnacyjny - brak OR Rekrutacja pracowników Wydanie 13 obowiązuje od 17.12.2019 r. windy. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami
   StPr/20/2285
   data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
   wynagrodzenie od od 2 800 PLN

   Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: przyjmowanie i kwalifikowanie wpływających do wydziału wniosków i korespondencji ,obsługa interesantów w zakresie ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, prowadzenie ewidencji okresów podlegania ubezpieczeniu społecznemu i zdrowotnemu, prowadzenie korespondencji związanej z zakresem zadań wykonywanych na stanowisku pracy, opracowywanie decyzji z zakresu ubezpieczeńprowadzenie rozliczeń z zakresu ubezpieczenia społecznego i zdrowotnegoprowadzenie postępowań egzekucyjnych z zakresu ubezpieczenia zdrowotnegoprzygotowywanie i uzgadnianie sprawozdań statystycznych z zakresu ubezpieczenia zdrowotnego, opracowywanie wniosków o ulgi i umorzenia z tytułu składek na ubezpieczenia Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów).Budynek, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek dwukondygnacyjny - brak windy. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami.
   StPr/20/2286
   data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
   wynagrodzenie od od 2 800 PLN

   Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: obsługa interesantów : ubezpieczonych, emerytów, rencistów w zakresie ubezpieczenia społecznego rolników, rozpatrywanie wniosków i wydawanie decyzji w zakresie prawa do świadczeń z ubezpieczenia emerytalno-rentowego oraz ich wysokości, Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów).Budynek, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek dwukondygnacyjny - brak windy. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami.
   StPr/20/2288
   data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
   wynagrodzenie od od 2 800 PLN

   Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: obsługa interesantów : ubezpieczonych, emerytów, rencistów w zakresie ubezpieczenia społecznego rolników,rozpatrywanie wniosków i wydawanie decyzji w zakresie prawa do świadczeń z ubezpieczenia emerytalno-rentowego oraz ich wysokości, Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów).Budynek, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek dwukondygnacyjny - brak windy. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami.
   StPr/20/2290
   data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
   wynagrodzenie od od 2 800 PLN