Samodzielny księgowy R2/1757-876/20

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku samodzielnego księgowego. Zakres obowiązków: analiza dokumentów, księgowanie dowodów księgowych, sporządzenie deklaracji VAT i ewidencji JPK, znajomość przepisów podatkowych, umiejętność sporządzania list płac i deklaracji PI T-4, PIT-11, ZUS.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera MS Ofice
    • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
    • Księgowa (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), brak
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. min. średnie ekonomiczne; doświadczenie w biurze rachunkowym min. 3 lata; znajomość obsługi programu: RACHMISTRZ GT, PŁATNIK, mile widziane: R2 KSIĘGA, R2 PŁATNIK; biegła obsługa komputera, internetu i MS Office
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: BIURO RACHUNKOWE EFEKT KAMILA MACIEJEWSKA
        Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Kamila Maciejewska
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        sprzedaż artykułów w kantynie zakładu karnego, równoważny system pracy w godz. 7:00-17:00
        StPr/20/2195
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, prowadzenie spraw księgowych, weryfikacja dokumentów i faktur pod względem formalnym i rachunkowym
        StPr/20/2178
        wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

        v
        StPr/20/2122
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        StPr/20/2179
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        krojenie materiału, kompletowanie toreb, plecaków
        StPr/20/2183

        StPr/20/2184

        zgrzewanie plandek
        StPr/20/2186

        - Udział w procesach rekrutacyjnych. - Realizacja procesów personalnych oraz prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami. - Wsparcie merytoryczne zespołu HR oraz bezpośrednia współpraca z działem Księgowości. - Prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych. - Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisach podatkowych. - Nadzór i zarządzanie dokumentacją personalną związaną z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych. - Wdrażanie nowo zatrudnionych pracowników z zakresu warunków zatrudnienia. - Wydawanie zaświadczeń dla pracowników. - Prowadzenie dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, umowy zlecenie, aneksy, zaświadczenie itp.). - Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy: urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych - Sporządzanie zgłoszeń do ZUS. - Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości dla potrzeb ZUS oraz GUS. - Monitorowanie terminów badań lekarskich i wystawianie skierowań. - Współpraca w zakresie medycyny pracy oraz BHP.
        StPr/20/2188
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        StPr/20/2190

        docieplanie budynków, praca na wysokości
        StPr/20/2191