Monter instalacji elektrycznych R85/2245-1087/20

Miejsce pracy: Żwirowa 1, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace na instalacjii elektrycznej, konserwacja oświetlenia zewnętrznego i elementów automatyki węzłów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, elektryczne
      Zawód:
      • Elektromonter instalacji elektrycznych
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. min. zasadnicze kierunkowe, dwie zmiany w godz. 07.00-15.00, 14.00-22.00
        Pracodawca: MŁODZIEŻOWA MIĘDZYZAKŁADOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
        Adres: Żwirowa 1, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 54 236-08-70
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Prowadzenie ksiąg rachunkowych.
        StPr/20/2504
        wynagrodzenie od 2 600 - 5 000 PLN

        montaż instalacji elektrycznych
        StPr/20/2500
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        obsługa biura
        StPr/20/2501
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        praca fizyczna w lesie na terenie Nadleśnictwa Włocławek
        StPr/20/2492

        StPr/20/2489
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        StPr/20/2490

        StPr/20/2493

        StPr/20/2495

        ss
        StPr/20/2498

        praca w hurtowni