Kucharz R106/2291-1108/20

Miejsce pracy: Stefana Okrzei 77, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami, zachowanie czystości stanowiska pracy, współpraca z pozostałymi działami hotelowymi
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 29.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    • Kucharz* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, pasja i zaangażowanie, dyspozycyjność, umowa zlecenie (również w dni wolne) w godz. 12.00-22.00
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE DANIEL ANDRZEJ ROZBICKI
        Adres: Stefana Okrzei 77, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorsk
        Osoba do kontaktu: Aneta Jagodda
        Numer telefonu: 888-865-555
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected] w temacie wpisując nazwę stanowiskastanowiska
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny, Godziny : od 11:00
        naprawa pojazdów samochodowych (osobowych)
        StPr/20/2543
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        naprawy blacharskie pojazdów samochodowych
        StPr/20/2544

        prace elektryczne
        StPr/20/2542
        wynagrodzenie od 24 - 29 PLN

        pomoc w naprawie blacharskiej pojazdów samochodowych
        StPr/20/2545

        obsługa klienta
        StPr/20/2546

        przyrządzanie i wydawanie potraw
        StPr/20/2547

        koordynowanie i zarządzanie pracą podległego personelu i hoteli
        StPr/20/2548
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

        stylizacja paznokci, manicure i pedicure
        StPr/20/2550

        kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjestwa
        StPr/20/2551

        przyrządzanie potraw
        StPr/20/2553