Koordynator SPA, R107/2292-1109/20

Miejsce pracy: Stefana Okrzei 77, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zarządzanie SPA
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 29.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    • Kierownik klubu fitness (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umowa zlecenie od godz. 10:00-18:00, również w dni wolne
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE DANIEL ANDRZEJ ROZBICKI
      Adres: Stefana Okrzei 77, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu: Aneta Jagodda
      Numer telefonu: 888-865-555
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected] w temacie wpisując nazwę stanowiskastanowiska
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny, Godziny : od 11:00
      naprawa pojazdów samochodowych (osobowych)
      StPr/20/2543
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      naprawy blacharskie pojazdów samochodowych
      StPr/20/2544

      prace elektryczne
      StPr/20/2542
      wynagrodzenie od 24 - 29 PLN

      pomoc w naprawie blacharskiej pojazdów samochodowych
      StPr/20/2545

      obsługa klienta
      StPr/20/2546

      przyrządzanie i wydawanie potraw
      StPr/20/2547

      koordynowanie i zarządzanie pracą podległego personelu i hoteli
      StPr/20/2548
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

      stylizacja paznokci, manicure i pedicure
      StPr/20/2550

      kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjestwa
      StPr/20/2551

      przyrządzanie potraw
      StPr/20/2553