Ślusarz- spawacz R60/2481-1200/20

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - prace spawalnicze, - prace ślusarskie,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    • Ślusarz* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, techniczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe, doświadczenie w zawodzie, umiejętność spawania metodą 135 i 141, umiejętność czytania rysunku technicznego, doświadczenie w konserwacji i naprawie urządzeń technicznych, umiejętność obsługi podstawowych maszyn obróbki metalu, sumienność, terminowość, miejsce pracy Niemcy
        Pracodawca: G+P IZOMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: SMOCZA 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Wioletta Pilarska
        Numer telefonu: 54 232-08-40
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Utrzymanie w czystości pomieszczeń wskazanych przez pracodawcy.
        StPr/20/2528
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        sprzedaż paliw, dbanie o prawidłowy wizerunek firmy, utrzymanie porządku
        StPr/20/2529

        praca fizyczna przy remontach, modernizacji dróg, chodników i placów betonowych i z kostki brukowej
        StPr/20/2530

        praca fizyczna przy remontach, modernizacji pomieszczeń, prace wykończeniowe, tynkarskie i ogólnobudowlane
        StPr/20/2531

        Prowadzenie ksiąg rachunkowych.
        StPr/20/2532
        wynagrodzenie od 3 500 - 6 500 PLN

        qq
        StPr/20/2521

        - prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej w jednostce polityki rachunkowości; - zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych; - prowadzenie ewidencji rozrachunków; - dekretacja i księgowanie dokumentów; - przygotowywanie przelewów księgowych; - prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji; - księgowanie operacji gospodarczych; - przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych; - współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. US; - sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu; - współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości;
        StPr/20/2523
        wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

        utrzymanie kontaktów z obecnymi klientami i przygotowywanie ofert, realizowanie zamówień, reprezentowanie i kreowanie prawidłowego wizerunku firmy na rynku
        StPr/20/2518

        - czynności związane z pracami magazynowymi, - przyjmowanie, pakowanie, wysyłka i rozwożenie zamówień, - doradztwo w zakresie cześci zamiennych.
        StPr/20/2520

        prace budowlano-drogowe
        StPr/20/2510