Księgowa R78/2518-1218/20

Miejsce pracy: Długa 61, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej w jednostce polityki rachunkowości; - zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych; - prowadzenie ewidencji rozrachunków; - dekretacja i księgowanie dokumentów; - przygotowywanie przelewów księgowych; - prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji; - księgowanie operacji gospodarczych; - przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych; - współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. US; - sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu; - współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 421,9 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    • Księgowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Uprawnienia:
      • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • certyfikat:księgowy
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. wyższe, doświadczenie 3 lata, certyfikat księgowy, umiejętność biegłej obsługi komputera i internetu
        Pracodawca: ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH BIUR RACHUNKOWYCH ALABRUDZIŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Długa 61, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Beata Krieger
        Numer telefonu: 570-999-995
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        1. Obsługa Systemu Informacji Oświatowej. 2. Obsługa Biuletynu Informacji Publicznej. 3. Obsługa sprawozdawczości GUS. 4. Obsługa informatyczna w zakresie: a. promocji szkoły, b. rekrutacji, c. egzaminu maturalnego. 5. Prowadzenie księgi uczniów. 6. Wydawanie legitymacji szkolnych i zaświadczeń uczniowskich. 7. Wydawanie duplikatów świadectw i legitymacji szkolnych. 8. Przygotowanie i uaktualniane list uczniów. 9. Przygotowywanie identyfikatorów uczniów. 10. Inne czynności zlecone przez dyrektora.
        StPr/20/2740
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        doswiadczenie w księgowości
        StPr/20/2729
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        - przygotowywanie ofert techniczno-handlowych wraz z opracowywaniem kosztorysów wstępnych i powykonawczych, - opracowywanie projektów, dokumentacji, obliczeń technicznych, dobór materiałów i typowanie urządzeń do zamówień, opracowywanie harmonogramów, - koordynowanie współpracy pomiędzy zleceniodawcami, projektantami i podwykonawcami, - nadzorowanie i udział w odbiorach realizowanych prac, - nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów techniczno-handlowych z potencjalnymi klientami i dostawcami w celu pozyskania zleceń i poszerzenia asortymentu świadczonych usług jak i podnoszenia ich jakości, - analiza rynku zapotrzebowania na usługi poprzez wizyty u klientów, śledzenie biuletynu zamówień publicznych, ogłoszeń oraz innych źródeł informacji w celu pozyskania nowych prac.
        StPr/20/2736
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        przyjmowanie i wykładanie towaru, prace magazynowe
        StPr/20/2700
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        praca na recepcji, obsługa klienta, wystawianie faktur, obsługa urządzeń biurowych, rozliczanie pobytów, praca na systemie operacyjnym hotelu
        StPr/20/2701
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
        StPr/20/2702

        MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu (PRACOWNIK ZMIANOWY) - wykonywanie patrolu instalacji, urządzeń i aparatów, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków, - wykonywanie napraw, remontów i działań prewencyjnych (dla urządzeń takich jak m.in. pompy, sprężarki, dmuchawy, podajniki obrotowe, armatury, przekładnie, - czyszczenie /sprawdzanie oraz okresowe smarowanie rurociągów, urządzeń i aparatów, - wykonywanie prac zleconych przez nadzór w zakresie utrzymania ruchu i konserwacji.
        StPr/20/2705

        - obsługa maszyn i urządzeń na instalacji produkcyjnej, - przygotowanie instalacji i urządzeń do planowania prac remontowych, - zgłaszanie usterek i nieprawidłowości przełożonemu.
        StPr/20/2706

        praca w domu pomocy społecznej
        StPr/20/2707
        wynagrodzenie od od 3 150 PLN

        praca na stanowisku elektryka
        StPr/20/2708