Pomocnik blacharza samochodowego R88/2540-1228/20

Miejsce pracy: DOBRZYŃSKA 12, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc w naprawie blacharskiej pojazdów samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    • Pozostali blacharze (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie 1 rok
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FIRMA PARTNER AGNIESZKA KUSZELA
      Adres: DOBRZYŃSKA 12, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Kuszela
      Numer telefonu: 501-66-95-60
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8:00-16:00
      obsługa klienta, głównie praca stacjonarna, poszukiwanie nowych kontrahentów
      StPr/20/2758
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      zgodnie z zakresem czynności
      StPr/20/0814
      wynagrodzenie od od 2 801,7 PLN

      Wykonywanie prac w tartaku polegających na: sortowaniu, znakowaniu, pomocy przy struganiu, przetarciu surowca drzewnego.
      StPr/20/2741
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      StPr/20/2752
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Prowadzenie terapii ruchem w Środowiskowym Domu Samopomocy we Włocławku
      StPr/20/2753
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Opieka i nadzór zdrowotny nad uczestnikami Dziennego Ośrodka Wsparcia- Środowiskowego Domu Samopomocy we Włocławku.
      StPr/20/2754

      Nauczyciel praktycznej nauki zawodu w zawodzie kucharz w Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 przy Zakładzie Karnym we Włocławku, ul. Bartnicka 10.
      StPr/20/2755
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      Nauczyciel języka polskiego w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 przy Zakładzie Karnym we Włocławku, ul. Bartnicka 10.
      StPr/20/2756
      wynagrodzenie od od 648,78 PLN

      1. Obsługa Systemu Informacji Oświatowej. 2. Obsługa Biuletynu Informacji Publicznej. 3. Obsługa sprawozdawczości GUS. 4. Obsługa informatyczna w zakresie: a. promocji szkoły, b. rekrutacji, c. egzaminu maturalnego. 5. Prowadzenie księgi uczniów. 6. Wydawanie legitymacji szkolnych i zaświadczeń uczniowskich. 7. Wydawanie duplikatów świadectw i legitymacji szkolnych. 8. Przygotowanie i uaktualniane list uczniów. 9. Przygotowywanie identyfikatorów uczniów. 10. Inne czynności zlecone przez dyrektora.
      StPr/20/2740
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      doswiadczenie w księgowości
      StPr/20/2729