Kucharz R90/2542-1230/20

Miejsce pracy: BOJAŃCZYKA 21, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przyrządzanie i wydawanie potraw
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • Kucharz* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykszt. kierunkowe lub doświadczenie min. 1 rok, praca co drugi dzień w godz. 10:00-22:00
      Pracodawca: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA IMPRESJA MIROSŁAW PAWŁOWSKI
      Adres: BOJAŃCZYKA 21, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Barbara Warczygłowska
      Numer telefonu: 604-269-745
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 12:00-18:00
      doswiadczenie w księgowości
      StPr/20/2729
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - przygotowywanie ofert techniczno-handlowych wraz z opracowywaniem kosztorysów wstępnych i powykonawczych, - opracowywanie projektów, dokumentacji, obliczeń technicznych, dobór materiałów i typowanie urządzeń do zamówień, opracowywanie harmonogramów, - koordynowanie współpracy pomiędzy zleceniodawcami, projektantami i podwykonawcami, - nadzorowanie i udział w odbiorach realizowanych prac, - nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów techniczno-handlowych z potencjalnymi klientami i dostawcami w celu pozyskania zleceń i poszerzenia asortymentu świadczonych usług jak i podnoszenia ich jakości, - analiza rynku zapotrzebowania na usługi poprzez wizyty u klientów, śledzenie biuletynu zamówień publicznych, ogłoszeń oraz innych źródeł informacji w celu pozyskania nowych prac.
      StPr/20/2736
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      przyjmowanie i wykładanie towaru, prace magazynowe
      StPr/20/2700
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      praca na recepcji, obsługa klienta, wystawianie faktur, obsługa urządzeń biurowych, rozliczanie pobytów, praca na systemie operacyjnym hotelu
      StPr/20/2701
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
      StPr/20/2702

      MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu (PRACOWNIK ZMIANOWY) - wykonywanie patrolu instalacji, urządzeń i aparatów, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków, - wykonywanie napraw, remontów i działań prewencyjnych (dla urządzeń takich jak m.in. pompy, sprężarki, dmuchawy, podajniki obrotowe, armatury, przekładnie, - czyszczenie /sprawdzanie oraz okresowe smarowanie rurociągów, urządzeń i aparatów, - wykonywanie prac zleconych przez nadzór w zakresie utrzymania ruchu i konserwacji.
      StPr/20/2705

      - obsługa maszyn i urządzeń na instalacji produkcyjnej, - przygotowanie instalacji i urządzeń do planowania prac remontowych, - zgłaszanie usterek i nieprawidłowości przełożonemu.
      StPr/20/2706

      praca w domu pomocy społecznej
      StPr/20/2707
      wynagrodzenie od od 3 150 PLN

      praca na stanowisku elektryka
      StPr/20/2708

      szycie odzieży ciężkiej (płaszcze, mundury)
      StPr/20/2709