Księgowa R49/2654-1314/20

Miejsce pracy: PIASKI 7, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca z książką przychodów i rozchodów, księgowanie dokumentów, przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektryk, elektronik, informatyk
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera oraz korzystania z Internetu
      Wymagania pożądane
      • Księgowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 10)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie 10 lat, wykształcenie min. średnie, obsługa komputera z obsługą internetu, obsługa programu: Subiekt, BOSS, Rachmistrz, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "LAWON" WIESŁAW NOWICKI. NAZWA SKRÓTOWA: PHU "LAWON" Wiesław Nowicki
        Adres: PIASKI 7, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Wiśniewski
        Numer telefonu: 692-156-900
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: w dni robocze, Godziny : 8:00-16:00
        organizacja imprez integracyjnych; prowadzenie i organizowanie działań animacyjnych; prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych z dziećmi; wykonywanie powierzonych zadań na recepcji
        StPr/20/2695
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        transport krajowy, praca na chłodni, stałe trasy
        StPr/20/2696
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        StPr/20/2697
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        obsługa biura
        StPr/20/2698
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        ff
        StPr/20/2619

        Zamiatanie, koszenie, odsnieżanie.
        StPr/20/2689
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        - trasowanie blach, - wykonywanie podstawowych obliczeń warsztatowych, - wykonywanie oraz montaż obróbki blacharskiej (osłon) dla izolacji termicznych (ciepłochronnych i zimnochronnych) rurociągów, kolan, redukcji, trójników, kapturów na zawory i kołnierze, osłon z blachy dla izolacji kanałów wentylacyjnych, - wykonywanie obróbki blacharskiej z blachy trapezowej przy izolacji np. kotłów i elektrofiltrów oraz oblachowania izolacji turbin.
        StPr/20/2691
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Praca na stanowisku maszynisty chłodniczego
        StPr/20/2684

        naprawy autobusów
        StPr/20/2679

        StPr/20/2678
        wynagrodzenie od 1 440 PLN