Recepcjonista R70/2695-1335/20

Miejsce pracy: Okrzei 77, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca na recepcji, obsługa klienta, wystawianie faktur, obsługa urządzeń biurowych, rozliczanie pobytów, praca na systemie operacyjnym hotelu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 30.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Recepcjonista
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. średnie; mile widziane doświadczenie; komunikatywna znajomość języka angielskiego; umowa zlecenie (również w dni wolne) w godz.: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE DANIEL ANDRZEJ ROZBICKI
        Adres: Okrzei 77, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected], [email protected] w temacie wpisując nazwę stanowiska
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        kontrola strefy płatnego parkowania
        StPr/21/0093
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        Pakowanie całych kurczaków lub poszczególnych elementów w opakowania jednostkowe i zbiorcze.
        StPr/21/0083
        wynagrodzenie od od 7 200 PLN

        Wykonywanie czynności związanych z procesem produkcji wyrobów garnażeryjnych
        StPr/21/0019
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        StPr/21/0075
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        Produkcja metalowych wyrobów gotowych użytku domowego, sanitarnego, biurowego, akcesoriów do odzieży. Obsługa prasy krawędziowej.
        StPr/21/0076

        - wykonywanie instalacji elektrycznych; - komponowanie/montowanie folii grzewczych; - uruchamianie przenośnych i stacjonarnych urządzeń elektrycznych (m. in. ładowarek do samochodów elektrycznych).
        StPr/21/0078

        - przegląd oraz naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej, - demontaż, montaż, remont zaworów regulacyjnych i innych urządzeń automatyki przemysłowej, - wymiana tras kablowych, - wykonywanie drobnych prac ślusarskich.
        StPr/21/0079
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Serwis / montaż urządzeń wentylacji i klimatyzacji na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych.
        StPr/21/0080

        StPr/21/0064

        StPr/21/0065