Mechanik R74/2699-1339/20

Miejsce pracy: KRZYWA GÓRA 19, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu (PRACOWNIK ZMIANOWY) - wykonywanie patrolu instalacji, urządzeń i aparatów, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków, - wykonywanie napraw, remontów i działań prewencyjnych (dla urządzeń takich jak m.in. pompy, sprężarki, dmuchawy, podajniki obrotowe, armatury, przekładnie, - czyszczenie /sprawdzanie oraz okresowe smarowanie rurociągów, urządzeń i aparatów, - wykonywanie prac zleconych przez nadzór w zakresie utrzymania ruchu i konserwacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 30.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    • Mechanik-monter maszyn i urządzeń* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Uprawnienia:
      • UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykszt. co najmniej zasadnicze zawodowe kierunkowe - mechanik lub pokrewne; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; uprawnienia energetyczne; umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną; zdolności manualne i techniczne; praca w godz.: 07.00-19.00, 19.00-07.00; uprawnienia spawalnicze i doświadczenia w spawaniu rurociągów/aparatów ze stali nierdzewnej będą dodatkowym atutem
          Pracodawca: INDORAMA VENTURES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Aleksandra Rybacka
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV z nazwą stanowiska w temacie e-maila, należy przesyłac na adres: [email protected] Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/indorama-ventures-poland-sp-z-o-o,14152. Administratorem Danych Osobow
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          kontrola strefy płatnego parkowania
          StPr/21/0093
          wynagrodzenie od od 18,3 PLN

          Pakowanie całych kurczaków lub poszczególnych elementów w opakowania jednostkowe i zbiorcze.
          StPr/21/0083
          wynagrodzenie od od 7 200 PLN

          Wykonywanie czynności związanych z procesem produkcji wyrobów garnażeryjnych
          StPr/21/0019
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          StPr/21/0075
          wynagrodzenie od 1 440 PLN

          Produkcja metalowych wyrobów gotowych użytku domowego, sanitarnego, biurowego, akcesoriów do odzieży. Obsługa prasy krawędziowej.
          StPr/21/0076

          - wykonywanie instalacji elektrycznych; - komponowanie/montowanie folii grzewczych; - uruchamianie przenośnych i stacjonarnych urządzeń elektrycznych (m. in. ładowarek do samochodów elektrycznych).
          StPr/21/0078

          - przegląd oraz naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej, - demontaż, montaż, remont zaworów regulacyjnych i innych urządzeń automatyki przemysłowej, - wymiana tras kablowych, - wykonywanie drobnych prac ślusarskich.
          StPr/21/0079
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          Serwis / montaż urządzeń wentylacji i klimatyzacji na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych.
          StPr/21/0080

          StPr/21/0064

          StPr/21/0065