Samodzielny/a Księgowy/a R28/0046-28/21

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym; - Ewidencja i ksiegowanie dokumentów finansowo-księgowych: kosztowych, przychodowych, magazynowych, wyciągów bankowych, raportów kasowych; - Przygotowanie deklaracji JPK, VATUE, CIT; - Przygotowanie PIT-11 i PIT 4R; - Analiza kont rozrachunkowych z dostawcami i odbiorcami; - Uzgodnienia miesięczne i roczne sald kont księgowych; - Przygotowywanie raportów do zamknięcia miesiąca / kwartału: wnioski urlopowe, listy obecności, pilnowanie terminów płatności po stronie klientów, korekt, faktur zaliczkowych; - Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: NBP, GUS; - Raportowanie w ramach powierzonych obowiązków; - Dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    • Księgowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 6)
      Język:
      • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      • francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Uprawnienia:
        • obsługa komputera MS Ofice
        • certyfikat "samodzielny księgowy"
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykszt. wyższe, doświadczenie 6 lat, certyfikat "samodzielny księgowy", umiejętność obsługi komputera i programu excel dla księgowych, znajomość angielskiego lub francuskiego na poziomie średnio zaawansowanym
          Pracodawca: ACV POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Marta Michorzewska
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          szlifowanie, przygotowywanie do spawania
          StPr/21/0142
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          pomoc przy montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych
          StPr/21/0143

          obsługa klientów stacji paliw
          StPr/21/0145
          wynagrodzenie od od 3 600 PLN

          StPr/21/0146
          wynagrodzenie od 1 440 PLN

          Całodobowa praca opiekuńczo-wychowawcza z dziećmi i młodzieżą przebywającą w centrum.
          StPr/21/0147

          kosztorysowanie i sprzedaż systemów wentylacyjnych
          StPr/21/0148

          obsługa maszyn i urządzeń
          StPr/21/0149

          obsługa klientów marketu budowlanego
          StPr/21/0160
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          StPr/21/0161

          ochrona obiektu
          StPr/21/0137