Handlowiec R75/0148-75/21

Miejsce pracy: POLNA 1, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: kosztorysowanie i sprzedaż systemów wentylacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 26.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Technik handlowiec*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne, możliwość przyuczenia
      Pracodawca: ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "WIZO" ROMAN ŻÓŁTOWŁOS & URSZULA WILIŃSKA-SMÓŁKOWSKA
      Adres: POLNA 1, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Urszula Wilińska Smółkowska
      Numer telefonu: 506-069-380
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny
      Praca na stanowisku maszynisty chłodniczego
      StPr/21/0497
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      pomocnicze prace przy kryciu dachów, praca na wysokości
      StPr/21/0498
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      krycie dachów
      StPr/21/0499

      praca na recepcji, obsługa klienta, wystawianie faktur, obsługa urządzeń biurowych, rozliczanie pobytów, praca na systemie operacyjnym hotelu
      StPr/21/0500
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
      StPr/21/0501

      prace biurowe, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie i obsługa aukcji internetowych
      StPr/21/0504

      - obsługa maszyn i urządzeń na instalacji produkcyjnej, - przygotowanie instalacji i urządzeń do planowania prac remontowych, - zgłaszanie usterek i nieprawidłowości przełożonemu.
      StPr/21/0505

      praca na stanowisku elektryka
      StPr/21/0506

      szycie odzieży ciężkiej (płaszcze, mundury)
      StPr/21/0507

      praca na stanowisku technologa
      StPr/21/0508