Specjalista ds. eksportu R22/0587-268/21

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - utrzymanie pozytywnych relacji i kontakt z klientami zagranicznymi, - bieżąca koordynacja realizowanych projektów z klientami zagranicznymi, - współuczestnictwo w negocjacjach cenowych z klientami zagranicznymi, - nadzór, koordynacja i odpowiednia motywacja ewentualnie podległych pracowników, - bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac, - realizowanie działań wynikających z Systemy Zarządzania Jakością - śledzenie trendów branży, działań konkurencji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.03.2021
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Język:
    • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
      • znajomość pakietu MS Office
        Wymagania pożądane
        • Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie techniczne lub ekonomiczne z umiejętnością analitycznego myślenia, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, prawo jazdy kategorii B, komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, dobra znajomość MS Office (głównie Excel), znajomość branży instalacji wentylacji przemysłowych oraz budownictwa ogólnego (prefabrykacja żelbetowa), gotowość do wyjazdów służbowych, zdolność do analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów, dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność, dyspozycyjność oraz dobra samoorganizacja,
          Pracodawca: G+P IZOMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: SMOCZA 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Wioletta Pilarska
          Numer telefonu: 54 232-08-40
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres: [email protected] z dopiskiem SPECJALISTA DS. EKSPORT lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48 54 232-08-40 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
          Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
          StPr/21/1050
          wynagrodzenie od od 3 703 PLN

          Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
          StPr/21/1051
          wynagrodzenie od od 3 956 PLN

          Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
          StPr/21/1052
          wynagrodzenie od od 4 420 PLN

          Nauczyciel praktycznej nauki w zawodzie murarz tynkarz w CKU Nr 2 przy Zakładzie Karnym we Włocławku.
          StPr/21/1053
          wynagrodzenie od od 1 268,1 PLN

          - Przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji na stan magazynowy. - Przyjmowanie towarów obcych na stan magazynowy - Dbałość o prawidłowe rozmieszczenie magazynowanych wyrobów - Przygotowywanie zamówionego towaru do wysyłki - Obsługa klientów hurtowych i indywidualnych - Prowadzenie dokumentacji związanej z wysyłką i sprzedażą.
          StPr/21/1055
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          StPr/21/1056
          wynagrodzenie od 1 440 PLN

          transport krajowy, codzienne powroty, weekendy wolne
          StPr/21/1058
          wynagrodzenie od od 5 600 PLN

          Zapewnia obsługę spraw ubezpieczonych. Miejsce wykonywania pracy: Inspektorat ZUS we Włocławku, ul. Płocka 167, 87-800 Włocławek.
          StPr/21/1043

          Po zaliczeniu szkolenia obsługa zadań placówki GRS planowanej do uruchomienia na terenie gminy właściwej dla miejsca zamieszkania kandydata w tym: 1) wdrożenie celów projektu Akceleratory Biznesu Studentów; 2) wdrożenie celów inicjatywy programowej Gminnej Strefy Rozwoju; 3) obsługa zadań placówki Akademickiego Biura kariery planowanej do utworzenia na terenie gminy 4) zarzadzanie placówką lokalnego punktu informacji handlowej pracodawcy w tym przygotowanie wniosków kredytowych(zleceniodawcy tylko podmioty gospodarcze); 5) promocja (aktywny udział) w aktywności ruchowej szczególnie biegi, sport siłowy, sztuki walki.
          StPr/21/1045

          szycie odzieży lekkiej
          StPr/21/1046