Kierowca kat. C+E, R84/1055-483/21

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: transport krajowy, codzienne powroty, weekendy wolne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 22.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego
      Uprawnienia:
      • Uprawnienia kierowców
      • prawo jazdy CE
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: aktualne uprawnienia, mile widziane doświadczenie, transport krajowy, codzienne powroty
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: USŁUGI WIELOBRANŻOWE WALCZAK ROMAN
        Adres: 88-220 Pilichowo, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Roman Walczak
        Numer telefonu: 602-692-891
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        malowanie konstrukcji stalowych, praca w delegacji - teren kraju
        StPr/21/1233
        wynagrodzenie od od 4 800 PLN

        StPr/21/1232
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        a) przeprowadzanie kontroli zamówień publicznych i gospodarki finansowej w zakresie dochodów i wydatków budżetowych: w jednostkach samorządu terytorialnego, związkach międzygminnych, stowarzyszeniach gmin oraz stowarzyszeniach gmin i powiatów, związkach powiatów, stowarzyszeniach powiatów, samorządowych jednostkach organizacyjnych mających osobowość prawną na podstawie kryterium zgodności z prawem i zgodności dokumentacji ze stanem faktycznym, a w zakresie zadań administracji rządowej wykonywanych przez jednostkę samorządu terytorialnego, także według kryterium celowości, rzetelności i gospodarności; b) przeprowadzanie kontroli w innych podmiotach w zakresie wykorzystania dotacji uzyskanych z budżetu jednostek samorządu terytorialnego; c) kontrola rachunkowości oraz prawidłowości sporządzania obowiązujących sprawozdań finansowych ze stanem faktycznym i prowadzoną ewidencją w kontrolowanej jednostce; d) przeprowadzanie kontroli gospodarki finansowej w zakresie wymiaru, poboru i rachunkowości podatków i opłat oraz sprawozdawczości w tym zakresie w jednostkach samorządu terytorialnego na podstawie kryterium zgodności z prawem i zgodności dokumentacji ze stanem faktycznym.
        StPr/21/1234
        wynagrodzenie od od 3 100 do 3 700 PLN

        praca w hurtowni mrożonek
        StPr/21/1235
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        dostawa mrożonek
        StPr/21/1236

        szycie pościeli
        StPr/21/1238
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        - naprawa i konserwacja wózków widłowych, - diagnozowanie i usuwanie problemów technicznych, - wykonywanie przeglądów technicznych.
        StPr/21/1239

        składanie systemów żaluzjowo-roletowych
        6/5/2021

        StPr/21/1221

        obsługa klienta w sklepie mięsnym, wykładanie towaru
        StPr/21/1222
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN