Kucharz R135/1141-533/21

Miejsce pracy: Kazimierza Pułaskiego 6/1A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przyrządzanie potraw
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 29.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    • Kucharz* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku 6 miesięcy, praca w godz. 10:00-18:00, 12:00-20:00
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PIEROGARNIA Anna Gadomska
      Adres: Kazimierza Pułaskiego 6/1A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsk
      Osoba do kontaktu: Anna Gadomska
      Numer telefonu: 607-158-420
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      - Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami. - Przeprowadzanie spotkań handlowych. - Uczestnictwo w szkoleniach oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. - Przygotowywanie ofert oraz negocjacje z klientami. - Planowanie i realizacja celów sprzedaży. - Raportowanie wyników sprzedażowych.
      StPr/21/1316
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      - obsługa linii produkcyjnej, - realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji, - dbałość o standardy produkcyjne i jakościowe, - zapewnienie ciągłości produkcyjnej, - przestrzeganie procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy i p.poż
      StPr/21/1317
      wynagrodzenie od od 20 do 30 PLN

      dozór nad produkcją, zaopatrzenie, sprzedaż
      StPr/21/1319

      organizacja usług hotelowych i gastronomicznych
      StPr/21/1320
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/21/1321
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      odczyt liczników poboru prądu
      StPr/21/1322
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      zarządzanie transportem
      StPr/21/1323

      projektowanie kuchni i sprzedaż mebli w strefie Black Red White
      StPr/21/1324
      wynagrodzenie od od 2 900 do 5 300 PLN

      sprzedaż mebli w strefie Black Red White lub VOX
      StPr/21/1325

      StPr/21/1296