Mechanik samochodowy R139/2181-1075/21

Miejsce pracy: DOBRZYŃSKA 12, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: naprawa pojazdów samochodowych (osobowych)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 29.07.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    • Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie 2 lata
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FIRMA PARTNER AGNIESZKA KUSZELA
      Adres: DOBRZYŃSKA 12, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Kuszela
      Numer telefonu: 501-66-95-60
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8:00-16:00
      StPr/21/2707
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      v
      StPr/21/2713
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Przyjmowanie i wydawanie zboża, utrzymanie porządku na elewatorze.
      StPr/21/2699

      StPr/21/2468

      StPr/21/2704

      StPr/21/2705

      Praca w transporcie międzynarodowym (Europa) na chłodni.
      StPr/21/2710
      wynagrodzenie od od 9 000 PLN

      Praca w transporcie krajowym naczepą typu firanka lub chłodnia solówka (codzienne powroty).
      StPr/21/2711
      wynagrodzenie od od 6 200 PLN

      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - obsługa interesantów: ubezpieczonych, emerytów, rencistów w zakresie ubezpieczenia społecznego rolników, - rozpatrywanie wniosków i wydawanie decyzji w zakresie prawa do świadczeń z ubezpieczenia wypadkowego, chorobowego, macierzyńskiego, emerytalno-rentowego oraz ich wysokości. Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek dwukondygnacyjny - brak windy. umowa na zastępstwo
      StPr/21/4033

      Ogólna obsługa sekretariatu, przyjmowanie i archiwizacja dokumentów, przygotowanie korespondencji do wysyłki, obsługa urządzeń biurowych.
      StPr/21/2681
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN