Sprzątacz R53/2678-1331/21

Miejsce pracy: Cmentarna 2/6, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzątanie terenu zewnętrznego, koszenie, maszynowe sprzątanie hali sprzedaży i magazynu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 16.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    • Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: nie jest wymagane doświadczenie, umowa zlecenie w godz.: 06.00-14.00, 14.00-21.30, miejsce pracy: Market budowlany OBI
      Pracodawca: "KOBEX" EXPORT-IMPORT ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ BARTOSZ ŁĄCKI SPÓŁKA JAWNA
      Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Ewa Groblewska
      Numer telefonu: 666 384 430
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych
      StPr/21/2801
      wynagrodzenie od od 3 703 PLN

      StPr/21/2795
      wynagrodzenie od od 3 956 PLN

      Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych.
      StPr/21/2796

      Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych.
      StPr/21/2797

      Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych
      StPr/21/2798
      wynagrodzenie od od 4 420 PLN

      Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych
      StPr/21/2800
      wynagrodzenie od od 4 133 PLN

      Kompleksowa obsługa sekretariatu oraz pomoc księgowej.
      StPr/21/2803
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      przyrządzanie potraw
      StPr/21/2804
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      opieka nad dziećmi
      StPr/21/2806
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Obsługa sklepu internetowego: - przygotowywanie materiałów promocyjnych w formie grafik / bannerów, - kontakt telefoniczny i mailowy z firmami zewnętrznymi.
      StPr/21/2778