Majster- brygadzista na zakładzie prefabrykacji R57/2682-1335/21

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: terminowa realizacja budowy zgodnie z harmonogramem, bezpośredni nadzór nad realizacją robót, nadzór, koordynacja i motywacja pracowników i podwykonawców, bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac, miejsce pracy Niemcy (zwrot kosztów transportu)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 12 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    • Kierownik budowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Język:
      • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Wymagania dodatkowe
        Uprawnienia:
        • uprawnienia na wózki widłowe
        • Uprawnienia do obsługi suwnic
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykszt. min. średnie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku na zakładzie prefabrykacji, dobra znajomość języka niemieckiego, dodatkowy atut: uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych, miejsce pracy Niemcy
          Pracodawca: G+P IZOMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: SMOCZA 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Wioletta Pilarska
          Numer telefonu: 54 232-08-40
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy, świadectwo szkolne, posiadane dokumenty
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: dni robocze, Godziny : 08.00-16.00
          Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych
          StPr/21/2801
          wynagrodzenie od od 3 703 PLN

          StPr/21/2795
          wynagrodzenie od od 3 956 PLN

          Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych.
          StPr/21/2796

          Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych.
          StPr/21/2797

          Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych
          StPr/21/2798
          wynagrodzenie od od 4 420 PLN

          Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych
          StPr/21/2800
          wynagrodzenie od od 4 133 PLN

          Kompleksowa obsługa sekretariatu oraz pomoc księgowej.
          StPr/21/2803
          wynagrodzenie od od 4 800 PLN

          przyrządzanie potraw
          StPr/21/2804
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          opieka nad dziećmi
          StPr/21/2806
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          Obsługa sklepu internetowego: - przygotowywanie materiałów promocyjnych w formie grafik / bannerów, - kontakt telefoniczny i mailowy z firmami zewnętrznymi.
          StPr/21/2778