Inżynier z językiem niemieckim R60/2685-1338/21

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami, - opracowywanie i pozyskiwanie zapytań ofertowych, - kontakt z klientami zagranicznymi, - prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizacja transakcji, - bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano montażowych, - nadzór, koordynacja i odpowiednia motywacja pracowników oraz podwykonawców, - bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    • Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Język:
      • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
        Uprawnienia:
        • Obsługa programu AutoCAD
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykszt. wyższe inżynierskie (preferowany kierunek mechaniczny lub budowlany), doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, umiejętność wykonywania ofert z branży budowlanej i konstrukcyjno- mechanicznej, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, znajomość programu AUTOCAD, dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra samoorganizacja, umiejętności analityczne, umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji
          Pracodawca: G+P IZOMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: SMOCZA 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Wioletta Pilarska
          Numer telefonu: 54 232-08-40
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem 54 2320840 z dopiskiem menedżer/inżynier z językiem niemieckim Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Zg
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: dni robocze, Godziny : 08.00-16.00
          Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych
          StPr/21/2801
          wynagrodzenie od od 3 703 PLN

          StPr/21/2795
          wynagrodzenie od od 3 956 PLN

          Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych.
          StPr/21/2796

          Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych.
          StPr/21/2797

          Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych
          StPr/21/2798
          wynagrodzenie od od 4 420 PLN

          Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych
          StPr/21/2800
          wynagrodzenie od od 4 133 PLN

          Kompleksowa obsługa sekretariatu oraz pomoc księgowej.
          StPr/21/2803
          wynagrodzenie od od 4 800 PLN

          przyrządzanie potraw
          StPr/21/2804
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          opieka nad dziećmi
          StPr/21/2806
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          Obsługa sklepu internetowego: - przygotowywanie materiałów promocyjnych w formie grafik / bannerów, - kontakt telefoniczny i mailowy z firmami zewnętrznymi.
          StPr/21/2778