Blacharz-dekarz R47/3041-1500/21

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace blacharsko-dekarskie, ogólne prace budowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    • Blacharz* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie min. 1 rok
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: AMFOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Aleja Kazimierza Wielkiego 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujaw
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 534576599
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      3
      StPr/21/3155
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - obsługa i serwis aparatury kontrolno - pomiarowej na instalacjach przemysłowych, - montaż szaf sterowania, rozdzielnic AKPiA i NN.
      StPr/21/3156
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - praca przy urządzeniach elektrycznych i na instalacjach, - praca na wysokości powyżej 3 metrów.
      StPr/21/3157

      - przegląd oraz naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej, - demontaż, montaż, remont zaworów regulacyjnych i innych urządzeń automatyki przemysłowej, - wymiana tras kablowych, - wykonywanie drobnych prac ślusarskich.
      StPr/21/3158
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa biura, kontakt z kontrahentami, rekrutacja pracowników
      StPr/21/3162
      wynagrodzenie od od 4 840 PLN

      sprzątanie biur, pomieszczeń mieszkalnych
      StPr/21/3163
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      przygotowanie surowych wyrobów ceramicznych do dalszego procesu produkcji, ustawianie wyrobów ceramicznych na wózkach piecowych zgodnie z instrukcją, dbanie o wysoką jakość wyrobów przez przestrzeganie standardów produkcji, obsługę maszyn i urządzeń w procesie produkcji
      34/10/2021
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      montaż manometrów zgodnie ze zleceniem produkcyjnym, dbanie o utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy
      33/10/2021
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Wykonywanie prac tynkarskich głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
      StPr/21/3151

      praca w sklepie mięsnym
      StPr/21/3154