Operator koparki R49/3044-1502/21

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku operatora minikoparki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Operator koparki
      Uprawnienia:
      • Operator koparki jednonaczyniowej kl. III
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: aktualne uprawnienia, miejsce pracy: teren województwa kujawsko- pomorskiego i mazowieckiego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MJ - Conect Alicja Kurczyńska
        Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Jakub Kurczyński
        Numer telefonu: 578-707-008
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        pomoc w pracach budowlanych
        StPr/21/3169
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Młodszy Specjalista do spraw ochrony środowiska w Dziale Inspekcji Delegatura we Włocławku. Osoba na tym stanowisku: - Bierze udział w planowaniu (zgłaszanie propozycji) i prowadzeniu kontroli podmiotów korzystających ze środowiska w zakresie przypisanym do stanowiska. - Bierze udział w przygotowywaniu dokumentów pokontrolnych (zarządzeń pokontrolnych, wystąpień, postanowień, decyzji administracyjnych) w zakresie przypisanym do stanowiska. - Bierze udział w prowadzeniu postępowań administracyjnych. - Prowadzi pod nadzorem służbowym bazy danych i rejestry w zakresie przypisanym do stanowiska oraz wprowadza pod nadzorem informacje dotyczące kontroli do Informatycznego Systemu Wspierania Kontroli (ISWK). - Bierze udział w podejmowaniu działań oraz przygotowywaniu propozycji odpowiedzi na skargi, wnioski i zgłoszenia interwencyjne. - Bierze udział w przygotowywaniu danych do sprawozdań statystycznych i resortowych w zakresie przypisanym do stanowiska. - Współdziała pod nadzorem służbowym z organami ścigania, wymiaru sprawiedliwości oraz innymi organami w zakresie przypisanym do stanowiska.
        StPr/21/3170

        3
        StPr/21/3155
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        - obsługa i serwis aparatury kontrolno - pomiarowej na instalacjach przemysłowych, - montaż szaf sterowania, rozdzielnic AKPiA i NN.
        StPr/21/3156

        - praca przy urządzeniach elektrycznych i na instalacjach, - praca na wysokości powyżej 3 metrów.
        StPr/21/3157

        - przegląd oraz naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej, - demontaż, montaż, remont zaworów regulacyjnych i innych urządzeń automatyki przemysłowej, - wymiana tras kablowych, - wykonywanie drobnych prac ślusarskich.
        StPr/21/3158
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        obsługa biura, kontakt z kontrahentami, rekrutacja pracowników
        StPr/21/3162
        wynagrodzenie od od 4 840 PLN

        sprzątanie biur, pomieszczeń mieszkalnych
        StPr/21/3163
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        przygotowanie surowych wyrobów ceramicznych do dalszego procesu produkcji, ustawianie wyrobów ceramicznych na wózkach piecowych zgodnie z instrukcją, dbanie o wysoką jakość wyrobów przez przestrzeganie standardów produkcji, obsługę maszyn i urządzeń w procesie produkcji
        34/10/2021
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        montaż manometrów zgodnie ze zleceniem produkcyjnym, dbanie o utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy
        33/10/2021
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN