Nauczyciel przedmiotów teoretycznych i praktycznej nauki w kwalifikacyjnym kursi

Miejsce pracy: Bartnicka 10, 87-809 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel zajęć praktycznych i teoretycznych na kwalifikacyjnym kursie zawodowym w zawodzie fryzjer.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 113,5 do 3 034,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Zawód:
    • Pozostali nauczyciele kształcenia zawodowego
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagania stawiane kandydatom: posiada odpowiednie wykształcenie z przygotowaniem pedagogicznym lub ukończył zakład kształcenia nauczycieli i podejmuje pracę na stanowisku, do którego są to wystarczające kwalifikacje; spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu; posiada obywatelstwo polskie; ma pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych; nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne lub dyscyplinarne lub postępowanie o ubezwłasnowolnienie; nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie. W Służbie Więziennej pracownikiem może być osoba, która: ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań (uprawnienia do wykonywania zawodu); nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ZAKŁAD KARNY WŁOCŁAWEK
        Adres: Bartnicka 10, 87-809 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 54 235-04-20
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: - podanie o przyjęcie do pracy kierowane do Dyrektora Zakładu Karnego we Włocławku, - świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy, - dokument potwierdzający posiadane wykształcenie, - dokument potwierdzający posiadane kwalifikacje
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta
        nadzór nad pracownikami firmy
        StPr/21/3569
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        prace ogólnobudowlane, delegacja
        StPr/21/3572
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        prace magazynowe w hurtowni owoców i warzyw
        StPr/21/3575

        StPr/21/3377
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        remont i naprawa maszyn w warsztacie mechanicznym
        StPr/21/3563

        obsługa maszyn do produkcji papieru toaletowego
        StPr/21/3564
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        załadunek i rozładunek towarów
        StPr/21/3565
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Utrzymanie czystości na obiekcie handlowym, obsługa urządzeń sprzątających, transportowanie wózków z parkingu na teren sklepu. Godziny pracy według grafiku.
        StPr/21/3545
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        a) przeprowadzanie kontroli zamówień publicznych i gospodarki finansowej w zakresie dochodów i wydatków budżetowych: w jednostkach samorządu terytorialnego, związkach międzygminnych, stowarzyszeniach gmin oraz stowarzyszeniach gmin i powiatów, związkach powiatów, stowarzyszeniach powiatów, samorządowych jednostkach organizacyjnych mających osobowość prawną na podstawie kryterium zgodności z prawem i zgodności dokumentacji ze stanem faktycznym, a w zakresie zadań administracji rządowej wykonywanych przez jednostkę samorządu terytorialnego, także według kryterium celowości, rzetelności i gospodarności; b) przeprowadzanie kontroli w innych podmiotach w zakresie wykorzystania dotacji uzyskanych z budżetu jednostek samorządu terytorialnego; c) kontrola rachunkowości oraz prawidłowości sporządzania sprawozdań finansowych zgodnie ze stanem faktycznym i prowadzoną ewidencją w kontrolowanej jednostce; d) przeprowadzanie kontroli gospodarki finansowej w zakresie wymiaru, poboru i rachunkowości podatków i opłat oraz sprawozdawczości w tym zakresie w jednostkach samorządu terytorialnego na podstawie kryterium zgodności z prawem i zgodności dokumentacji ze stanem faktycznym.
        StPr/21/3544
        wynagrodzenie od od 3 500 do 4 000 PLN

        Zakres zadań na stanowisku: a) przeprowadzanie kontroli zamówień publicznych i gospodarki finansowej w zakresie dochodów i wydatków budżetowych: w jednostkach samorządu terytorialnego, związkach międzygminnych, stowarzyszeniach gmin oraz stowarzyszeniach gmin i powiatów, związkach powiatów, stowarzyszeniach powiatów, samorządowych jednostkach organizacyjnych mających osobowość prawną na podstawie kryterium zgodności z prawem i zgodności dokumentacji ze stanem faktycznym, a w zakresie zadań administracji rządowej wykonywanych przez jednostkę samorządu terytorialnego, także według kryterium celowości, rzetelności i gospodarności; b) przeprowadzanie kontroli w innych podmiotach w zakresie wykorzystania dotacji uzyskanych z budżetu jednostek samorządu terytorialnego; c) kontrola rachunkowości oraz prawidłowości sporządzania sprawozdań finansowych zgodnie ze stanem faktycznym i prowadzoną ewidencją w kontrolowanej jednostce; d) przeprowadzanie kontroli gospodarki finansowej w zakresie wymiaru, poboru i rachunkowości podatków i opłat oraz sprawozdawczości w tym zakresie w jednostkach samorządu terytorialnego na podstawie kryterium zgodności z prawem i zgodności dokumentacji ze stanem faktycznym. Miejsce wykonywania pracy: - Zespół Zamiejscowy (ul. Brzeska 6, 87-700 Włocławek) Uwaga: w tym przede wszystkim prowadzenie czynności kontrolnych w jednostkach samorządu terytorialnego w odległości do ok. 90 km od siedziby Izby lub siedziby Zespołu Zamiejscowego.
        StPr/21/5409